Willa, ul. Podgórska

Podgórska, Wieliczka, małopolskie

  • 1 500 000 zł
  • 229,26 m²
  • 6 542,79 zł/m²

Zdjęcie

Administrator Et...

Skontaktuj się

Willa, ul. Podgórska

Podgórska, Wieliczka, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 500 000 zł

229,26 m²

6 542,79 zł/m²

Willa, ul. Podgórska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 500 000 zł 229,26 m² 6 542,79 zł/m²

Rodzaj domu:
rezydencja
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 104 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2003

Rodzaj domu:

rezydencja

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 104 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2003

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 500 000 zł (6 542,79 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 229,26 m² (260 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: rezydencja; rok budowy: 2003
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 104 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz; ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ekologiczny 5-pokojowy dom parterowy z poddaszem 136,1 m2 na działce 1104 m2 na sprzedaż ul. Podgórska 62A, Wieliczka

Opis nieruchomości: Na sprzedaż prestiżowy 5-pokojowy dom parterowy z użytkowym poddaszem, realizowany według projektu katalogowego "Wierzba" Pracowni Projektowej "Horyzont". Powierzchnia użytkowa 136,1 m2 (wg projektu), powierzchnia całkowita 260 m2, powierzchnia zabudowy 163 m2, kubatura 521 m3. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1104 m2 (11,04 ara). (...)

Agent

Administrator Eternel

577 707...

577 707 032

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Administrator Eternel

577 707...