Biuro, ul. Stroma

Stroma, Wieliczka, małopolskie

  • 58,50 zł/m²
  • 170 m²
  • 9 945 zł

Zdjęcie

Anastazja Łysenk...

Skontaktuj się

Biuro, ul. Stroma

Stroma, Wieliczka, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

58,50 zł/m²

170 m²

9 945 zł

Biuro, ul. Stroma

Zaktualizowane: 18 maja 2026

58,50 zł/m² 170 m² 9 945 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 9 945 zł (58,50 zł/m²)
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 170 m²
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 2005
  • Media: klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 170 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji w Wieliczce, w pobliżu sądu i komunikacji miejskiej.

Lokal jest w pełni przygotowany do rozpoczęcia działalności nie wymaga dodatkowych nakładów. Idealnie sprawdzi się jako siedziba firmy, kancelaria, biuro rachunkowe, pracownia projektowa lub inna działalność usługowa. (...)

Agent

Anastazja Łysenko-Dymacz

513 013...

513 013 411

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anastazja Łysenko-Dymacz

513 013...

513 013 411

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anastazja Łysenko-Dymacz

Zostaw telefon, oddzwonimy