dowolna

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka - Oferty „sprzedam mieszkanie”

207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 ogłoszeń

Rynek pierwotny

847 176 zł96,27 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł101,28 m² 9 379,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

To propozycja dla osób, które chcą wyjść z mieszkania w bloku, ale nie potrzebują dużego, wolnostojącego domu z wysokimi kosztami utrzymania. Tu masz własną przestrzeń, własny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

822 510 zł86,58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Wieliczce w otoczeniu zieleni Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Miejsce postojowe zewnętrzne w cenie mieszkania! Kameralna inwestycja - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78,87 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,87 m , położone w Wieliczce przy ul. Różanej 54b. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

552 000 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje/balkon/pasternik/wieliczka/2023 Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w Wieliczce przy ulicy Pasternik. W skład lokalu wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł28,15 m² 11 012,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 28,15 m , położoną na 3 piętrze. To idealne mieszkanie dla osób ceniących bliskość miejskich udogodnień. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

705 564 zł65,33 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostań pierwszym właścicielem! Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na ulicy Dębowej w Wieliczce. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 65,33 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz mieszkania wygodnego do życia? Ta propozycja, to około 52m2, dwa pokoje: wygodne, przemyślanie urządzone i gotowe do wejścia. Z dodatkowymi powierzchniami: poddaszem i piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł101,99 m² 10 775,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, w których po prostu chce się mieszkać. Cisza, przestrzeń, komfort i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki bez kompromisów. Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 58m2 zlokalizowanego w inwestycji Vielitech Apartamenty Wielickie przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł33 m² 15 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 550 zł89,70 m² 9 025,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zieleń cisza spokój bezpieczeństwo Mieszkanie: - komfortowe - przestronne - z tarasem i balkonem - ustawne Inwestycja: - wysoki standard budynku - osiedle ogrodzone - bezpieczeństwo - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł80,82 m² 9 502,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 152 zł48,80 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,41 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wieliczka - ul. Krzyszkowicka - nowa inwestycja - 3 pokoje - parter Z ogródkiem - balkon - miejsce postojowe!oferta bez prowizji! Do zaoferowania mamy mieszkania zlokalizowane w Wieliczce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 075 zł62,99 m² 11 510,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (63 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 611 zł48,80 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Wieliczka,małopolskie

480 000 zł49,90 m² 9 619,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: dom wolnostojący, murowany w dobrym stanie; standard mieszkania: do remontu; dodatkowo: działka, piwnica; w pobliżu: apteki, banki, basen, fitness, park,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł64,97 m² 12 236,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Proponujemy Państwu do zakupu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,97 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł158 m² 6 006,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronna nieruchomość wraz z ogródkiem, garażem i przynależnym miejscem postojowym w Wieliczce. Mieszkanie usytuowany jest na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140,14 m² 6 778,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w budynku w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom, w którym znajduje się mieszkanie, w 2013 roku przeszedł remont oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Pasternik

Wieliczka,małopolskie

639 000 zł59,11 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wieliczka/pasternik/59,11m2/3 pokoje/balkon. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku przy ulicy Pasternik w Wieliczce. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

715 284 zł66,23 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa i okolic Tutaj dostępne również inne mieszkania od 2 do 4 pokoi zadzwoń, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł113 m² 6 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 113m2 z ogródkiem w Wieliczce! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w spokojnej i cichej części Wieliczki, więc dostają Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł113 m² 8 672,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą - 113 m w centrum Wieliczki Idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37 m² 22 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- wieliczka Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł77,95 m² 11 853,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zamieszkania W rodzinnej okolicy. Bezpieczne, zamknięte osiedle przy ulicy sadowej W wieliczce. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

889 302 zł86,34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wygodne, 4 pokojowe mieszkanie (rynek pierwotny), położone na ulicy Dębowej w Wieliczce. Dodatkowy komfort zapewniają aż 3 oddzielne sypialnie. Zakończenie inwestycji planowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 039 zł31,01 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja II etap inwestycji Osiedle Solne to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na granicy Krakowa i Wieliczki przy ul. Św. Barbary w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,54 m² 10 232,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Wieliczka ul. Magnoliowa Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na kameralnym zamkniętym osiedlu zabudowy jednorodzinnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korpala

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy bardzo jasne i komfortowe mieszkanie w Wieliczce. Lokalizacja - Wieliczka, ulica Korpala. Bardzo szybko dojedziemy z tej lokalizacji do miast takich jak: - kraków - Niepołomice.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł53 m² 10 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wieliczka os. Sienkiewicza - 3 pokoje / 53 m2 + Loggia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego przestronnego 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m2, położonego na na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

890 435 zł86,45 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie z tarasem w nowej inwestycji w zielonej okolicy na obrzeżach Krakowa. I pcc! Wyjątkowe miejsce na obrzeżach Krakowa, łączące komfort.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł85 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w otoczeniu licznych terenów zielonych, w bardzo dobrze skomunikowanej części Wieliczki - Ochota -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

844 956 zł86,22 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc lokalizacja: osiedle jest zlokalizowane na granicy Krakowa i Wieliczki wśród zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł55 m² 10 727,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania na granicy Krakowa i Wieliczki. 100m do przystanku kolejki aglomeracyjnej Wieliczka-Bogucice. Inwestycja obejmuje 2 etapy, składające się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 090 zł86,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,22 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł98,80 m² 9 362,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe na sprzedaż o powierzchni 98,8m z tarasem. Lokalizacja Doskonała lokalizacja nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy, w pobliżu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł42,69 m² 12 532,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

698 930 zł66,25 m² 10 549,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł54,85 m² 12 743,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Inwestycją zlokalizowaną w centrum Wieliczki przy ul. Szpitalnej. Oferujemy nowoczesne lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych.