dowolna

Mieszkania w bloku Wieliczka - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworowa

Bogucice,Wieliczka

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Helton Nieruchomości prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Wieliczce przy ul. Jaworowej 45 w cenie 2700 pln z bardzo dobrym wyjazdem na Kraków. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

2 000 zł25 m² 79,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla singla lub pary - 25 m z dużym balkonem i garażem podziemnym Mieszkanie jest jasne, zapewnia intymność i dużo zieleni. Ogromny balkon bez okien na sąsiadów, za to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

876 015 zł85 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc i prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4-pokojowego w nowej inwestycji, idealnego miejsca dla rodziny. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

876 015 zł85 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Wieliczce. Inwestycja to trzy kameralne budynki gdzie w każdym znajduje się tylko 10 mieszkań. Termin zakończenia budowy: IV kw. 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaworowa

Bogucice,Wieliczka

599 000 zł56 m² 10 601,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 56,34 m2 znajdujące się w Wieliczce przy ul. Jaworowej. - nowoczesne osiedle - 5-letnia rękojmia dewelopera - do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

807 975 zł85 m² 9 505,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oraz podatku pcc W ofercie biura inne lokale W tej inwestycji zapraszamy do kontaktu Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji w Czarnochowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wieliczka

Krzyszkowice,Wieliczka

720 000 zł74 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje + antresola | aż 70 m przestrzeni | granica Krakowa i Wieliczki | gotowe do zamieszkania Wyobraź sobie mieszkanie, które naprawdę daje oddech. Dwie sypialnie na dole, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki-Przyszłość-Szymanowskiego,Wieliczka

669 000 zł59 m² 11 414,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Wieliczce na ul. Tadeusza Kościuszki.Świetna lokalizacja blisko centrum. Inwestycja zlokalizowana w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyszkowice,Wieliczka

615 000 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wygoda

Bogucice,Wieliczka

718 080 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje / balkon / miejsce postojowe. Salon z aneksem kuchennym 27.56 m2 Pokój 14.28 m2 Pokój 10.11 m2 Łazienka 3.93 m2 Balkon 6.50 m2 Cena m2 komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

718 080 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja. W sprzedaży mieszkania o różnych metrażach i układach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wieliczka

Krzyszkowice,Wieliczka

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na parterze budynku z 2025 roku przy ulicy św Barbary 16f W Wieliczce na pograniczu Krakowa. Inwestycja Osiedle Solne zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Bogucice,Wieliczka

625 000 zł47 m² 13 191 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem ul. Jaworowa 49, wieliczka bez pcc! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,38m, położone na 3 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Krzyszkowice,Wieliczka

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | II piętro | Osiedle Solne - Wieliczka, ul. św. Barbary 16f Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pola

Sienkiewicza-Asnyka-Pola,Wieliczka

2 900 zł58 m² 49,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**wyjątkowe mieszkanie dla wymagających - idealne dla rodziny!** Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Odkryj to przestronne, 58,21m mieszkanie położone w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Klasno,Wieliczka

661 000 zł54 m² 12 186,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 54,24 m Wieliczka, ul. Jasna 8b Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Klasno,Wieliczka

661 000 zł54 m² 12 187 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbary

Krzyszkowice,Wieliczka

789 000 zł74 m² 10 662,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 na ul. Św. Barbary, wieliczka Mieszkanie: (1. piętro) Salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie Łazienka + osobne wc Hol Duży, zadaszony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnochowska

Zadory,Wieliczka

784 740 zł71 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 71,34m zlokalizowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Bogucice,Wieliczka

599 000 zł60 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce inwestycja Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 59.11m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Bogucice,Wieliczka

391 140 zł32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - kawalerka o metrażu 31,80m zlokalizowana na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Topolowa

Bogucice,Wieliczka

642 999 zł106 m² 6 066 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

DO sprzedania: sześciopokojowe mieszkanie na ul. Topolowej w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z 2025. Gotowe do użytku. Mieszkanie bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworowa

Bogucice,Wieliczka

647 000 zł106 m² 6 104 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

DO sprzedania: sześciopokojowe mieszkanie na ul. Jaworowej w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z 2025. Gotowe do użytku. Mieszkanie bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Lekarka,Wieliczka

710 000 zł105 m² 6 762 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

DO sprzedania: sześciopokojowe mieszkanie na ul. Granicznej w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z 2026. Mieszkanie będzie dostępne od czerwca 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łąkowa

Wieliczka,małopolskie

649 000 zł106 m² 6 123 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

DO sprzedania: sześciopokojowe mieszkanie na ul. Łąkowej w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z 2025. Gotowe do użytku. Mieszkanie bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Bogucice,Wieliczka

687 675 zł43 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 43,25 m zlokalizowane na ostatnim piętrze w Wieliczce, ul. Długa os. Wieliczka Park ( Etap Verde ) Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania? Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Bogucice,Wieliczka

727 780 zł68 m² 10 642 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne czteropokojowe mieszkanie o metrażu 68,39m z ogródkiem. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wygoda

Bogucice,Wieliczka

599 000 zł59 m² 10 134 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 59.11m zlokalizowane na I lub II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnochowska

Zadory,Wieliczka

687 675 zł43 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 43,25 m zlokalizowane na ostatnim piętrze w Wieliczce, os. Wieliczka Park ( Etap Verde ) Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania? Może być twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

599 000 zł60 m² 9 965 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadowa

Bogucice,Wieliczka

690 000 zł60 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie wykończone pod klucz bez mebli o metrażu 58.26m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Bogucice,Wieliczka

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia nowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w Wieliczce - ul. Długa 25h. Nieruchomość: pow. 53 m2salon z aneksem kuchennymsypialnia nr 1sypialnia nr 2 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Bogucice,Wieliczka

594 000 zł52 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 51,66m zlokalizowane IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyszkowice,Wieliczka

625 000 zł56 m² 11 170,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasternik

Bogucice,Wieliczka

950 000 zł99 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 98.80 m w nowej inwestycji przy ul. Pasternik w Wieliczce. Mieszkanie wykończone w standardzie deweloperskim, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł70 m² 11 414 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ul. Kościuszki 36, wieliczka Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m, położone na 1 piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Bogucice,Wieliczka

376 000 zł31 m² 12 280 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 30,62m zlokalizowane parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

718 080 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji dla Kupujących! Bez pcc! Płacisz tylko za m2 :) Dębowa 51 - Twoje spokojne mieszkanie na pograniczu Krakowa i Wieliczki Termin oddania max 03/2026! Ta kameralna inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

492 691 zł38 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Bogucice,Wieliczka

876 015 zł85 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 -pokojowe na parterze o powierzchni 85,05 m2 w nowej inwestycji w Wieliczce. Mieszkanie: mieszkanie 4 pokojowe - 85,05 m2 Cena za m2: 10 300 zł Metraż: 85.05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Bogucice,Wieliczka

876 015 zł85 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij