dowolna

Mieszkania Wieliczka – oferty mieszkań w Małopolsce

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 079 000 zł86,44 m² 12 482,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,44 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

819 090 zł86,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Wieliczce w otoczeniu zieleni Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Kameralna inwestycja - tylko 40 mieszkań Taras 20m2 Garaż indywidualny w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66,39 m² 10 242,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Okazja! 4 osobne pokoje z dwoma balkonami w Wieliczce | 66 m2 lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Wieliczce przy ulicy Wincentego Pola 12, co stanowi doskonały punkt dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 937 zł66,25 m² 10 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja rabat ograniczony czasowo zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin oddania 2026-03-30 funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje / balkon / miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku z 2025 roku w Wieliczce - inwestycja Osiedle Solne I etap Osiedla składa się z dwóch niewielkich.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł55 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem 3- pokojowe mieszkanie w Czarnochowicach, zaraz przy granicy z Krakowem. Kameralne osiedle Wieliczka Park idealnie sprawdzi się dla rodzin z dziećmi, które.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z kameralną inwestycją z 2021 w Wieliczce położoną na zielonym wzgórzu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się bezpośrednio przy administracyjnej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 000 zł31,80 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

876 015 zł85,05 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaży mieszkanie w kameralnym, nowo wybudowanym bloku 4 piętrowym w okolicach ulicy Wygoda. Atuty. nowe kameralne osiedle stan deweloperski, możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

590 000 zł65,78 m² 8 969,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Wieliczka,małopolskie

789 000 zł65 m² 12 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty premium duże słoneczne ogrody nie pobieramy prowizji od kupującego a&k Deluxe Estate Spz.o.o ma przyjemność zaprezentować nowość na rynku nieruchomości. Nietuzinkowe apartamenty stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na granicy Krakowa i Wieliczki Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł77,95 m² 11 853,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zamieszkania W rodzinnej okolicy. Bezpieczne, zamknięte osiedle przy ulicy sadowej W wieliczce. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,60 m² 10 940,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie 77,6 m 2 w Wieliczce z pięknym widokiem. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 77,6 m , zlokalizowane w Wieliczce -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 000 zł76,55 m² 11 992 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

698 937 zł66,25 m² 10 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa i okolic Tutaj dostępne również inne mieszkania od 2 do 4 pokoi zadzwoń, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 075 zł62,99 m² 11 510,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (63 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

494 000 zł49,49 m² 9 981,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 49,49 m | I piętro | balkon | Śledziejowice (wieliczka) IV etap inwestycji Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,49 m z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł101,28 m² 9 379,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

To propozycja dla osób, które chcą wyjść z mieszkania w bloku, ale nie potrzebują dużego, wolnostojącego domu z wysokimi kosztami utrzymania. Tu masz własną przestrzeń, własny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł53,17 m² 12 883 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,17m zlokalizowane parterze z ogródkiem 183m2 w budynku 58. - w cenie 685 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 090 zł86,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,22 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wieliczka,małopolskie

2 300 zł36,50 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo wygodne mieszkanie w Wieliczce. Mieszkanie wykończone w elegancki sposób, zlokalizowane w nowym bloku, z windą. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

684 782 zł57,07 m² 11 998,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,07 m z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Czarnochowic, w sąsiedztwie Wieliczki i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 000 zł55,66 m² 12 594 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 550 zł89,70 m² 9 025,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zieleń cisza spokój bezpieczeństwo Mieszkanie: - komfortowe - przestronne - z tarasem i balkonem - ustawne Inwestycja: - wysoki standard budynku - osiedle ogrodzone - bezpieczeństwo - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 176 zł96,27 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 58m2 zlokalizowanego w inwestycji Vielitech Apartamenty Wielickie przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł34,16 m² 13 085 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,41 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wieliczka - ul. Krzyszkowicka - nowa inwestycja - 3 pokoje - parter Z ogródkiem - balkon - miejsce postojowe!oferta bez prowizji! Do zaoferowania mamy mieszkania zlokalizowane w Wieliczce przy.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł93,97 m² 8 619,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Eng below Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka, ul. Różana 28 Nowoczesne osiedle w doskonałej lokalizacji tylko 15 minut do centrum Krakowa Różana 28 to nowoczesne, zamknięte i kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł47,10 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł57,25 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieliczka,małopolskie

649 000 zł35,67 m² 18 194,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,67 m2 położone w Wieliczce, przy ul. Jasnej, w inwestycji Osiedle Klasno. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku z 2025 roku przy ulicy św Barbary 16f w Wieliczce na pograniczu Krakowa. Inwestycja Osiedle Solne zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

638 375 zł51,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pasternik

Wieliczka,małopolskie

770 000 zł84,56 m² 9 105,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| oferta 0% prowizji | Brak podatku pcc | lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Wieliczce przy ul. Pasternik, na końcu spokojnej, osiedlowej ulicy, co zapewnia ciszę, kameralną atmosferę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł54,85 m² 14 567 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja kilkaset merów od rynku W wieliczce Wieliczka to tu powstają nowoczesne apartamenty z ogródkami. Mieszkania o powierzchni 55 m2 składają się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 610 zł46,14 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Osiedle Solne to nowa inwestycja mieszkaniowa w Wieliczce w okolicy ul. św. Barbary. W dwóch budynkach o nowoczesnej i eleganckiej architekturze znajdzie się około 150.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł34,16 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 000 zł34,20 m² 13 187 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 34,40m zlokalizowane na parterze z ogródkiem 26m2 w budynku 58a. - możliwość nabycia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 005 zł60,88 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.