Mieszkanie, ul. Długa
Długa, Wieliczka, małopolskie
- 422 000 zł
- 31,80 m²
- 13 270 zł/m²
Anna Bartoś
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Długa
Długa, Wieliczka, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Długa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
422 000 zł 31,80 m² 13 270 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/4
1
2027
przynależne na terenie ogrodzonym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 422 000 zł (13 270 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Wieliczce)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 31,80 m², 1 pokój; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz; ogrzewanie: co. z własnej kotłowni
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: iHome Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 1684
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Długa, Wieliczka, wielicki, małopolskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora.
Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa?
Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako pierwsze własne mieszkanie, jak i pewna inwestycja pod wynajem. (...)