Mieszkanie, ul. Długa

Długa, Wieliczka, małopolskie

  • 856 000 zł
  • 60,10 m²
  • 14 243 zł/m²

Zdjęcie

Anna Bartoś

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Długa

Długa, Wieliczka, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

856 000 zł

60,10 m²

14 243 zł/m²

Mieszkanie, ul. Długa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

856 000 zł 60,10 m² 14 243 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 60,10 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: gaz; ogrzewanie: co. z własnej kotłowni
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: iHome Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1690

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka.

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej?
Ta oferta idealnie spełni Twoje oczekiwania!

Najważniejsze atuty:

- 60,10 m funkcjonalny układ 3 pokoi: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, łazienka,

- drugie piętro z czterech

- nowoczesne osiedle Nova Wieliczka cisza, zieleń i jednocześnie szybki (...)

Agent

Anna Bartoś

664 208...

664 208 298

664 208 298

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.