Mieszkanie

Korpala, Lekarka, Wieliczka, małopolskie

  • 910 000 zł
  • 81,55 m²
  • 11 158,80 zł/m²

Zdjęcie

Oleksandra Korli...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Korpala, Lekarka, Wieliczka, małopolskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

910 000 zł

81,55 m²

11 158,80 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 7 maja 2026

910 000 zł 81,55 m² 11 158,80 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 910 000 zł (11 158,80 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 81,55 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2016
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, trójstronne, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (8 m²)
  • Czynsz: 100 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, suszarka, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: MB ESTATES, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2776/15990/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-poziomowe mieszkanie w Wieliczce 81,55 m² | gotowe do zamieszkania

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,55 m², położone w spokojnej i zielonej części Wieliczki, z szybkim dojazdem do Krakowa (ok. 5 min do granicy miasta). Nieruchomość znajduje się na kameralnym, nowoczesnym osiedlu. (...)

Agent

Oleksandra Korliakova

726 858...

726 858 585

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.