Mieszkanie, ul. Długa
Długa, Wieliczka, małopolskie
- 624 000 zł
- 49,94 m²
- 12 495 zł/m²
Anna Bartoś
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Długa
Długa, Wieliczka, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Długa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
624 000 zł 49,94 m² 12 495 zł/m²
2/4
2
2027
przynależne na terenie ogrodzonym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 624 000 zł (12 495 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Wieliczce)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 49,94 m², 2 pokoje; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz; ogrzewanie: co. z własnej kotłowni
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: iHome Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 1689
Lokalizacja
- Adres: Długa, Wieliczka, wielicki, małopolskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka
Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa?
To mieszkanie spełni oczekiwania pary, singla lub inwestora funkcjonalny układ i świetna lokalizacja to gwarancja komfortu i dobrej inwestycji. (...)