dowolna

Nowe mieszkania Wieliczka

143 ogłoszenia

143 ogłoszenia

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł49,94 m² 12 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł98,80 m² 9 362,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe na sprzedaż o powierzchni 98,8m z tarasem. Lokalizacja Doskonała lokalizacja nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy, w pobliżu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76,90 m² 11 053,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 4 P okojowe Z ogródkiem! podgórska park! wieliczka! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Podgórskiej w Wieliczce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

821 880 zł60,88 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

501 000 zł38,56 m² 12 993 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,56m zlokalizowane parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł116,80 m² 12 833,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

642 038 zł65,51 m² 9 800,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 66 m2 z balkonami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

680 274 zł53,99 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

702 000 zł56,87 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,44m zlokalizowane IV.

Szczegóły ogłoszenia

674 400 zł65,51 m² 10 294,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 65,51 m 2 z balkonami i miejscem postojowym! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

822 510 zł86,58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis: inwestycja zlokalizowana w Czarnochowicach przy ul. Dębowej to kameralne osiedle składające się z czterech nowoczesnych budynków mieszkalnych, zaprojektowanych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

702 000 zł56,87 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł48,78 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - dwupokojowe mieszkanie o metrażu 48,78m zlokalizowane parterze z ogródkiem 58m2 w budynku 58. - w cenie 588 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł105,71 m² 7 662,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Wieliczce 5 pok. Termin zakończenia: IV kwartał 2025 N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się dwupoziomowe mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

541 000 zł42,31 m² 12 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Bez podatku pcc (oszczędzasz ok. 10 000 zł) Bez prowizji 15 minut do Krakowa Idealne na start lub pod wynajem Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł80,82 m² 8 909 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 80,82m zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz 2% podatku pcc! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m w kameralnej inwestycji Dębowa 51, zlokalizowanej na pograniczu Wieliczka i Kraków. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł156,39 m² 5 882,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość na obrzeżach Wieliczki. Oferowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 144 m to dwukondygnacyjny lokal, który z powodzeniem spełni.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48,43 m² 12 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł101,28 m² 9 379,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

To propozycja dla osób, które chcą wyjść z mieszkania w bloku, ale nie potrzebują dużego, wolnostojącego domu z wysokimi kosztami utrzymania. Tu masz własną przestrzeń, własny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

675 000 zł50,61 m² 13 337,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

890 332 zł86,44 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa i okolic Tutaj dostępne również inne mieszkania od 2 do 4 pokoi zadzwoń, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55 m² 10 727,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania na granicy Krakowa i Wieliczki. 100m do przystanku kolejki aglomeracyjnej Wieliczka-Bogucice. Inwestycja obejmuje 2 etapy, składające się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

822 510 zł86,58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 268 400 zł151 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Inwestycja obejmuje 2 etapy, składające się z budynków w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych tak, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort życia. Dostępne są 3 typy mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,69 m² 12 532,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,03 m² 10 372,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego trzypoziomowego mieszkania z dużym strychem, ogródkiem 41,4m2, tarasem, balkonem i miejscem postojowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,30 m² 13 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł61,41 m² 12 196,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego dwupoziomowego mieszkania z ogródkiem 52m2, tarasem i balkonem oraz miejscem postojowym. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54,91 m² 11 200,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Wieliczce z ogródkiem III etap inwestycji N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

445 625 zł38,75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wieliczka,małopolskie

889 000 zł78 m² 11 397,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego apartamenty premium nowość na rynku nieruchomości a&k Deluxe Estate Spz.o.o ma przyjemność zaprezentować nowość na rynku nieruchomości. Nietuzinkowe apartamenty stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

640 660 zł62,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie 62 m 2 z dużym ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 62,20 m 2 z dużym ogródkiem w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

563 940 zł48,20 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.