dowolna

Nieruchomości Wieliczka - Oferty sprzedaży nieruchomości

309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

309 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krakowska

Krzyszkowice,Wieliczka

830 000 zł60 m² 13 824,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie parterowe z tarasem i ogródkiem z 2021 roku. Mieszkanie ma przemyślany układ pomieszczeń i jest bardzo funkcjonalne. Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Widok

Kolonia,Wieliczka

580 000 zł1 470 m² 394,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1 470 m, znajdującej się w malowniczej miejscowości Wieliczka, za cenę 580 000 pln. Działka ta, oferowana jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wieliczka,małopolskie

1 150 000 zł144 m² 7 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam na prezentację bliźniaka w Wieliczce 600 metrów od Wielickiego Rynku. Powierzchnia całkowita budynku ok. 180m2, użytkowa 144m2. Działka 3,08 ara Dom z okresu międzywojennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Ogrodowe,Wieliczka

654 534 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (64 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Sienkiewicza-Asnyka-Pola,Wieliczka

539 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości aprest z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Adama Asnyka w Wieliczce. Nieruchomość o powierzchni 53,9m2 zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 500 000 zł196 m² 7 653,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: działka, garaż, piwnica, taras; w pobliżu: sklepy, szkoła, tereny rekreacyjne, usługi; rozkład: dwustronny, jasny, korzystny układ, liczba łazienek, ustawne; standard mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Lekarka,Wieliczka

779 000 zł64 m² 12 145,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na zamkniętym osiedlu W wieliczce przy ul. Zielnej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

705 564 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla Kupujących! Bez pcc! Płacisz tylko za m2 :) Dębowa 51 - Twoje spokojne mieszkanie na pograniczu Krakowa i Wieliczki Termin oddania max 03/2026! Ta kameralna inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Podgórska

Krzyszkowice,Wieliczka

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż - Podgórska Park, wieliczka 0 % prowizji od klienta kupującego Marzysz o nowoczesnym apartamencie w spokojnej i zielonej okolicy, ale z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Wieliczka

Krzyszkowice,Wieliczka

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

875 294 zł85 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

492 691 zł38 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzyszkowicka

Krzyszkowice,Wieliczka

1 320 000 zł151 m² 8 745,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Gotowy, funkcjonalny bliźniak z garażem i ogródkiem - Wieliczka.! ani podatku pcc! Oferujemy funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Podgórska

Krzyszkowice,Wieliczka

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż - Podgórska Park, wieliczka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Czarnochowska

Zadory,Wieliczka

70 000 zł300 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż działka 3 ary z domkiem letniskowym 25 m. Zlokalizowana na rogu ul. Orzechowej i ul. Czarnochowskiej, w spokojnej okolicy Wieliczki. Charakterystyka nieruchomości: domek 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Podgórska

Krzyszkowice,Wieliczka

770 000 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż - Podgórska Park, wieliczka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu w Podgórska Park w malowniczej Wieliczce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Bogucice,Wieliczka

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Emmerson prezentuje: do sprzedania wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w Wieliczce przy ulicy Jaworowej 41f Charakterystyka: - wysoki standard wykończenia zaprojektowany przez architekta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Krzyszkowice,Wieliczka

947 213 zł97 m² 9 750,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowe osiedle domów W zabudowie bliźniaczej nad wieliczką N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy, 5-pokojowy dom o powierzchni 97,15 m2 , w zabudowie bliźniaczej. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Krzyszkowice,Wieliczka

637 000 zł52 m² 12 186,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem - 18,63 m2 Sypialnia - 10,59 m2 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wieliczka,małopolskie

590 000 zł55 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, miejsce postojowe w cenie 30 000zł - powierzchnia mieszkania: 53,15 m2 - mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki i wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

950 000 zł5 500 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 55a położoną w okolicy Wieliczki / Sułkowa, gmina Wieliczka, blisko drogi wojewódzkiej 94. Działka budowlano-rolna. Działka bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąska

Wieliczka,małopolskie

553 000 zł48 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ciche i jasne mieszkanie o ustawnych wnętrzach czeka na swoich nowych właścicieli. Zaprasza swoim nowo wyremontowanym wnętrzem oraz spokojną okolicą. Będzie cieszyć bliskością Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Lekarka,Wieliczka

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:508 m²

Proponujemy Państwu działający dom wykończony pod pensjonat/hotel pod najem krótko lub długoterminowy położony w Wieliczce w dobrej lokalizacji blisko centrum. Dom o powierzchni 250m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Krzyszkowice,Wieliczka

515 000 zł42 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Krzyszkowice,Wieliczka

617 000 zł56 m² 10 982,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Krzyszkowice,Wieliczka

947 213 zł97 m² 9 750,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowe osiedle domów W zabudowie bliźniaczej pod wieliczką N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy, 5-pokojowy dom o powierzchni 97,15 m2 , w zabudowie bliźniaczej. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Krzyszkowice,Wieliczka

615 000 zł56 m² 10 992 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Krzyszkowice,Wieliczka

635 000 zł56 m² 11 349,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Krzyszkowice,Wieliczka

599 000 zł47 m² 12 879 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zakole

Lekarka,Wieliczka

1 700 000 zł162 m² 10 493,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:328 m²

Gotowiec Inwestycyjny! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na Sprzedaż doskonały projekt inwestycyjny. Stanowiące odrębną własność hipoteczną dwie kondygnacje domu.