dowolna

Nieruchomości Wieliczka - Oferty sprzedaży nieruchomości

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

528 440 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 48,04 m2 z balkonem o metrażu 5.60 m2 oraz antresolą na poziomie 3 (20.87 m2) składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem wykończone i umeblowane, zlokalizowane na parterze nowoczesnego czteropiętrowego budynku w kameralnej inwestycji Wieliczka Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

559 000 zł54 m² 10 351,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie na pograniczu krakowa I wieliczki - inwestycja " wieliczka park" N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,89 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

452 870 zł41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 41,17 m2 z ogródkiem o metrażu 8.50 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, komunikacji OPIS INWESTYCJI Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wieliczka,małopolskie

400 000 zł1 200 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana znajdująca się zaledwie 4 km od Krakowa. Lokalizacja: bez wątpienia wyjątkowa bliskość drogi 94, a także obwodnicy, daje nam połączenie, dzięki któremu nasza działka staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Winnicka

Wieliczka,małopolskie

895 000 zł123 m² 7 253,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku. Dom położony na działce 3,44 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

475 000 zł54 m² 8 726,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego czteropiętrowego budynku przy ulicy Długiej w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Winnicka

Wieliczka,małopolskie

898 500 zł123 m² 7 281,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku. Przed budynkiem dodatkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 355 000 zł159 m² 8 530,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Nowoczesny energooszczędny dom Z widokiem na kraków N20 Nieruchomości oferuje nowoczesny energooszczędny dom z widokiem na Kraków. Dom o powierzchni 158,84 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

419 000 zł51 m² 8 292,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - zakup od dewelopera! gotowe mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie (h17) o powierzchni 50,53 m2 - 1 piętro z balkonem w czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pola

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł131 m² 5 341,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Przestronne 5 pokojowe mieszkania W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania o powierzchni 130,85 m 2 w Wieliczce. Doskonała lokalizacja, niska zabudowa, dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

497 500 zł63 m² 7 880,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

DO sprzedania: trzypokojowe mieszkanie na ul. Sadowej. W dzielnicy Krzyszkowice w Wieliczce. Mieszkanie, położone parterze z ogródkiem. Podstawowe informacje: - powierzchnia mieszkania:63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

530 000 zł92 m² 5 786,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania W zabudowie szeregowej W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupoziomowe mieszkania o pow. 91,59 m 2 usytuowane na 1 piętrze z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

630 000 zł118 m² 5 350,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

DO sprzedania: czteropokojowe mieszkanie na ul. Sadowej. W dzielnicy Krzyszkowice w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest pierwszym i drugim pietrze. Podstawowe informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

2 990 000 zł316 m² 9 469,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w Wieliczce ok 1 km od trasy krajowej 94. Dom o powierzchni całkowitej 202,42 m2 (użytkowej ok 315,74 m2) usytuowany na obszernej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

439 000 zł50 m² 8 808,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego czteropiętrowego budynku przy ulicy Długiej w Wieliczce. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

333 600 zł36 m² 9 198 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

348 700 zł38 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

299 000 zł32 m² 9 315 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

329 000 zł34 m² 9 539 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

429 000 zł56 m² 7 661 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

425 000 zł54 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

449 000 zł57 m² 7 840 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

700 900 zł89 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

404 100 zł40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pola

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł131 m² 5 341,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

439 000 zł55 m² 8 049,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - zakup od dewelopera! gotowe mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie (h13) o powierzchni 54,54 m2 - 1 piętro z balkonem w czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

465 000 zł60 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

429 000 zł54 m² 7 944 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

488 555 zł61 m² 8 050,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wieliczka! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze V piętrowego budynku - Wieliczka. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

497 500 zł63 m² 7 880,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

369 000 zł39 m² 9 399 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

425 000 zł30 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam prywatnie mieszkanie, bez podatku pcc i prowizji Mieszkanie gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie - ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu, - klimatyzacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

419 000 zł48 m² 8 729 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

476 000 zł57 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

529 000 zł67 m² 7 848 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

438 800 zł53 m² 8 279 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzyszkowicka

Wieliczka,małopolskie

1 500 000 zł379 m² 3 957,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Działka widokowa o ekspozycji południowej. Ściany konstrukcyjne z pustaków porotherm 25 p+w, stropy żelbetowe monolityczne, ściany działowe z pustaków porotherm 11,5 p+w. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

459 000 zł57 m² 8 053 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Klaśnieńska

Wieliczka,małopolskie

558 300 zł1 861 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną w Wieliczce. Działka ma wielkość: 1861m2, kształtem zbliżona do wieloboku o wymiarach podanych na obrazku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

387 700 zł47 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij