Ogłoszenie archiwalne

Dom

Grunwaldzka, Lekarka, Wieliczka, małopolskie

  • 1 479 000 zł
  • 229,99 m²
  • 6 430,71 zł/m²

Dom

Grunwaldzka, Lekarka, Wieliczka, małopolskie

zaktualizowane:
22 września 2025

1 479 000 zł

229,99 m²

6 430,71 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 22 września 2025

1 479 000 zł 229,99 m² 6 430,71 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
666 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
1990

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

666 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

1990

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 479 000 zł (6 430,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: lipiec 2025
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 229,99 m², 7 pokoi (5 sypialni), 4 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1990
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 666 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, piec, inne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PRO HOME CONNECT, zaktualizowane: 22.09.2025
  •   numer ogłoszenia: 951672

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom z Widokiem na Wieliczkę Dwulokalowa Nieruchomość na Osiedlu Lekarka, ul. Grunwaldzka

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej części Wieliczki osiedle Lekarka, ulica Grunwaldzka. To doskonała propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, funkcjonalności oraz urokliwego widoku na panoramę miasta. (...)

Kontakt

Agent

Anna Ziernicka

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Ziernicka

Pełna oferta agenta