Dom Wieliczka

Ogrodowe, Wieliczka, małopolskie

  • 2 700 000 zł
  • 166 m²
  • 16 265,06 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz

Skontaktuj się

Dom Wieliczka

Ogrodowe, Wieliczka, małopolskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

2 700 000 zł

166 m²

16 265,06 zł/m²

Dom Wieliczka

Zaktualizowane: 10 maja 2026

2 700 000 zł 166 m² 16 265,06 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
877 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

877 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 700 000 zł (16 265,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 166 m² (131 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 877 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, teren pochyły
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: kominek, gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 17 kWh/m² na rok; końcową (EK): 17 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 65 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 1 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)