Dom Wieliczka

Wieliczka, małopolskie

  • 900 000 zł
  • 119,54 m²
  • 7 528,86 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Kurand...

Skontaktuj się

Dom Wieliczka

Wieliczka, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

900 000 zł

119,54 m²

7 528,86 zł/m²

Dom Wieliczka

Zaktualizowane: 22 maja 2026

900 000 zł 119,54 m² 7 528,86 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
3 100 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

3 100 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 900 000 zł (7 528,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 119,54 m² (104,59 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 3 100 m²
  •   działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Phinance Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 183360

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w miejscowości Raciborsko, w gminie Wieliczka.
To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć wygodny dojazd do Wieliczki i Krakowa.

Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 31 arów, co daje poczucie przestrzeni i prywatności. W okolicy dominuje luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone oraz spokojne otoczenie sprzyjające odpoczynkowi od miejskiego zgiełku. (...)

Agent

Katarzyna Kuranda

609 475...

609 475 392

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana