dowolna

Nieruchomości Wieliczka - Oferty wynajmu nieruchomości

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na ivpiętrze budynku z 2025 roku przy ulicy św Barbary 16f w Wieliczce na pograniczu Krakowa. Inwestycja Osiedle Solne zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

92 zł/m²125 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pojedyncze lokale handlowo - usługowe lub biurowe ( o powierzchni 125 m, 65 m). Dostępne lokale: - parter - 125 m2, - i piętro 125 m2, 65 m2, - II piętro - 125 m2, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł140 m² 49,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pl/ua Na wynajem wyjątkowy dom w Wieliczce, 15 minut od Krakowa. Powierzchnia domu: 140 m , działka: 4,5 arów. Dom składa się z 4 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 3 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

45,58 zł/m²21,50 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal - w Centrum Wieliczki: lokale: - 21,50 m na I piętrze - 174 m na I piętrze ( 5 pomieszczeń w tym 2 łazienki) - wysokość ponad 4 metry, - winda towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

76,92 zł/m²13 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa lub handlowo - usługowa w Centrum Wieliczki do wynajęcia lokal: - 13 m na 1 piętrze - łazienka na zapleczu - ogrzewanie gazowe - świetnie zlokalizowany przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek handlowo - usługowy z dużym potencjałem - Wieliczka budynek: - 350 m (290 m powierzchni użytkowej) - parter około 147 m - piętro 143 m - wysokość parteru.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²60 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowany lokal na wynajem o powierzchni 60 m , położony w kameralnej i spokojnej części os. Lekarka w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,13 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym - granica Krakowa i Wieliczki Wynajmę komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia - lokal handlowy na 1 piętrze o powierzchni około 50 m Do wynajęcia również: - 80 m, 100 m, 150 m, 200 m - duża ilość przyłączy wody - światłowód, - płytki gresowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł59,85 m² 60,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Wieliczce. OD 1 sierpnia dostępne Budynek: - 9 budynków mieszkalnych jednorodzinnych - kameralne osiedle - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł120 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy murowany budynek znajdujący się w Wieliczce niedaleko kopalni soli. Lokal składa się z części magazynowej ok 90 m2 oraz pomieszczenia biurowego socjalnego oraz natrysku toalety.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokal Wieliczka : - 100 m, 200m, 300m parter z witryną, - wykończony z własną łazienką - o różnym przeznaczeniu, - do własnej aranżacji, - możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: - lokal na I piętrze o metrażu około 100 m - 3 pomieszczenia + kuchnia + łazienka - woda w niektórych pomieszczeniach - miejsca postojowe gratis przeznaczenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od zaraz, dwa lokale użytkowe o powierzchni 28m2 oraz 33m2, zlokalizowane w nowym budynku na granicy Krakowa z Wieliczką. Nieruchomość z przestronnymi pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Krzyszkowice,Wieliczka

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, jedno-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 przy ulicy Krakowskiej, zlokalizowane w Wieliczce. Nieruchomość z przestronnym salonem z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Wieliczka,małopolskie

2 900 zł45 m² 64,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Solne Wieliczka, ul. Świętej Barbary Do wynajęcia od zaraz nowe komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 2025r. Mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Wieliczka,małopolskie

2 900 zł45 m² 64,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wieliczka

Krzyszkowice,Wieliczka

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wawelium - Krakowskie Nieruchomości prezentuje przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na nowoczesnym i spokojnym osiedlu Królewskie Tarasy w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

2 500 zł55 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m, zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego 53 w Krakowie (ruczaj). Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Bogucice,Wieliczka

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5-pokojowe 77m2 mieszkanie w Wieliczce + poddasze! lokalizacja: mieszkanie mieści się na zamkniętym osiedlu w okolicach Wieliczki. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw, teren rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pola

Wieliczka,małopolskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m . Mieszkanie jest umeblowane i znajduje się w bloku. W mieszkaniu przystosowane maksymanie dla 4 osób. Mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Wieliczka,małopolskie

1 800 zł23 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przytulną i w pełni wyposażoną kawalerkę położoną na granicy Krakowa i Wieliczki. To idealna propozycja dla studentów, osób pracujących, a także pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zacisze

Wieliczka,małopolskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, 43m mieszkanie z dużym balkonem w Wieliczce! lokalizacja: mieszkanie mieści się w spokojnej okolicy na małym, nowym osiedlu. Jest ono bardzo dobrze zlokalizowane, dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Powstania Warszawskiego

Śródmieście,Wieliczka

50 zł/m²63 m² 3 172 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Wieliczce przy Al. Powstania Warszawskiego 6. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zacisze

Krzyszkowice,Wieliczka

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe usytuowane nieopodal Leroy Merlin (wieliczka) Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pola

Sienkiewicza-Asnyka-Pola,Wieliczka

2 600 zł58 m² 44,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**wyjątkowe mieszkanie dla wymagających - idealne dla rodziny!** 58m 3 pokoje 1 piętro jasna, oddzielna w pełni umeblowana kuchnia przy placu zabaw Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowana, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe mieszkanie dwupokojowe w 3 piętrowym apartamentowcu na osiedlu Prasołki. Budynek nowy z 2024 roku. Mieszkanie znajduję się na III piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Grottgera

Lekarka,Wieliczka

13 750 zł250 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wieliczka ul. Grottgera | Nowoczesna powierzchnia biurowa 250 m | 3. piętro Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 250 m , zlokalizowaną na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

2 750 zł80 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta wynajmu całego piętra w domu jednorodzinnym , z miejscem postojowym i terenem zielonym ok 4 ar na ogrodzonej posesji z bramą na pilota. Bardzo korzystna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Krzyszkowice,Wieliczka

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, 70m2 mieszkanie z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi! lokalizacja: mieszkanie mieści się na spokojnym ogrodzonym osiedlu w Śledziejowicach, brama otwiera się na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Reformacka

Zadory,Wieliczka

4 900 zł93 m² 52,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować komfortowy 4-pok. dom w zabudowie szeregowej z dużym ogródkiem w cichej i zielonej okolicy w Wieliczce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajeczna

Krzyszkowice,Wieliczka

4 900 zł92 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz przestronny, trzypoziomowy apartament z ogródkiem w Wieliczce (krzyszkowice), ul. Bajeczna Opis nieruchomości: dostępne od ręki komfortowe, 3-kondygnacyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Zdrojowe,Wieliczka

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Piłsudskiego 99 w Wieliczce z piwnicą, położone w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do Krakowa, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łany

Krzyszkowice,Wieliczka

7 800 zł145 m² 53,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj blisko Krakowa i centrum Wieliczki! Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej na wynajem znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Wieliczka

Lekarka,Wieliczka

3 000 zł67 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W swojej ofercie posiadamy do wynajmu mieszkanie w spokojnej dzielnicy Wieliczki Lekarka. Znajduje się ono w kameralnym budynku, ogrodzonym, dla ludzi ceniących sobie spokój, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Krzyszkowice,Wieliczka

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku z 2025 roku przy ulicy św Barbary 16f W Wieliczce na pograniczu Krakowa. Inwestycja Osiedle Solne zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

2 500 zł36 m² 69,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Parter | 2021 r. | klimatyzacja | Wieliczka Park Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu Wieliczka Park w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

7 800 zł140 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140m2 zlokalizowany na 4,5-arowej działce w Wieliczce, zaraz za granica Krakowa. Budynek z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

6 500 zł140 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140m2 zlokalizowany na 3-arowej działce w Wieliczce, tuż przy granicy z Krakowem. Nieruchomość dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

7 300 zł205 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy świeżo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 205m2 zlokalizowany na 9-arowej działce tuż pod Wieliczką, około 40min samochodem od centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

5 750 zł105 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105m2 zlokalizowany na działce o pow. 258m2 na zamkniętym osiedlu w miejscowości Zabawa, tuż obok Wieliczki, 16km od.