dowolna

Nieruchomości Wieliczka - Oferty sprzedaży nieruchomości

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Pakiet 2 mieszkań w stanie deweloperskim w Wieliczce na kameralnym osiedlu domków. 10 minut do przystanku mpk, 20 minut do Krakowa Cena 6 840 zł/ m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bogucka

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł79 m² 10 798,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowe mieszkanie do wejścia Z dwoma miejscami postojowymi W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

579 000 zł56 m² 10 339,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie - W stanie deweloperskim oddane do użytkowania 56 m2 - mieszkanie 4 pokojowe (trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, loggia z ekspozycją wschodnią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

720 000 zł63 m² 11 466,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe położone na wysokim parterze, idealne dla rodzin z dziećmi. Okna salonu wychodzą na zadbane ogródki działkowe, za oknem zieleń i otwarty widok z balkonu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości ostatnie takie 2-poziomowe mieszkanie z osobną kuchnią i pokojem rekreacyjnym! idealne dla rodziny! warto! Oferta 2-poziomwego mieszkania 77 m2 z prywatnym ogrodem 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 198 000 zł260 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

Niezwykła Okazja! Elegancki Dom w Miejscowości Powiatowej Wieliczka. Marzysz o własnym domu, który będzie miejscem nie tylko wyjątkowym, ale również komfortowym i pełnym uroku? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 390 000 zł194 m² 7 169,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Dom wolnostojący, 6 pokoi z garażem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowy, duży 6 pokojowy, wolnostojący dom na 6 arowej ogrodzonej działce. Powierzchnia całkowita domu wynosi 193 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Wieliczka,małopolskie

1 198 000 zł245 m² 4 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:464 m²

Prezentuję na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 245 m2, położony w Wieliczce na os. Lekarka. Budynek zlokalizowany jest na działce o pow. 464 m2, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

620 000 zł67 m² 9 253,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie - Wieliczka lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, kameralna część Wieliczki zapewnia ciszę i spokój. Do przystanku mpk 300 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

750 000 zł101 m² 7 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o własnym "domku z ogródkiem" w spokojnej okolicy to ta alternatywa jest dla ciebie! Oferujemy do sprzedania domy na "mini osiedlu" w doskonałej lokalizacji. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja w Wieliczce w świetnej cenie. Odbiór 1q2024. Nieruchomość położona z pięknym widokiem na Kraków składa się z 18 lokali. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wieliczka,małopolskie

1 349 000 zł250 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:508 m²

Proponujemy Państwu działający pensjonat/hotel pod najem krótko lub długoterminowy położony w Wieliczce w dobrej lokalizacji. Podpisane umowy najmu na wszystkie pokoje. Nieruchomość obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Wieliczka,małopolskie

599 000 zł49 m² 12 279,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem wieliczka - ul. Modrzewiowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowocześnie wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,78 m2 , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

394 000 zł29 m² 13 516,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 29,15 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składające się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wierzbowa

Wieliczka,małopolskie

739 000 zł125 m² 5 912 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

5 pokojowe mieszkania z balkonem i miejscem postojowym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkania o powierzchni 110 m 2 z balkonem i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Wieliczka,małopolskie

601 500 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w Wieliczce przy ulicy Jagiełły 16. Ostatnie mieszkanie na zakończonej inwestycji Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzynka

Wieliczka,małopolskie

271 670 zł29 m² 9 249,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie inwestycyjne, kawalerka O metrażu 29,37 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

6 500 000 zł8 500 m² 764,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną, z prawomocnym pozwoleniem na budowę domów w zabudowie szeregowej, o powierzchni ok. 8500m2(85 ar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

76,9 m2 z możliwością wydzielenia 4 pokoi ogródek 30 m2 miejsce postojowe w cenie! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji bez pcc salon z aneksem kuchennym pokój 1 pokój 2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnoliowa

Wieliczka,małopolskie

749 000 zł99 m² 7 593,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie Z garażem na kameralnym osiedlu W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

549 000 zł49 m² 11 147,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem bardzo dobry rozkład pomieszczeń N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 49,25 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Wieliczka,małopolskie

599 000 zł52 m² 11 446,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W wieliczce nowe budownictwo - 2023r. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,33 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wieliczka,małopolskie

575 400 zł42 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Grzybek oferują do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 42m w Czarnochowicach, tuż przy granicy z Krakowskim Bieżanowem. Lokal mieszkalny położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł128 m² 6 622,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Podgórska Park to Inwestycja w Wieliczce obejmująca 18 mieszkań. Kameralne, zamknięte Osiedle z pięknym widokiem. Każde mieszkanie posiada indywidualne wejście.! ostatnie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Wieliczka,małopolskie

475 000 zł1 963 m² 241,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

cofnięta od drogi, łąka, na wzniesieniu, lekko pochyła; media/instalacje: w otoczeniu działki, woda, prąd, gaz; otoczenie: niska zabudowa, łąka; dojazd: droga szutrowa; wymiary: 34m szerokość;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

600 000 zł2 100 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

łąka, płaska, przy drodze; media/instalacje: gaz, prąd, woda, kanalizacja; otoczenie: niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga asfaltowa, droga gminna; wymiary: 47,5x58m; proponujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Proponujemy Państwu dwupoziomowy apartament w zabudowie bliźniaczej ( łacznie 4 mieszkania ) w pięknej, cichej i zielonej okolicy w podwielickich Grabówkach. Cała inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

990 000 zł156 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł77 m² 8 699,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 6/1o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł117 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 33/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł117 m² 7 268,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 15/2 o powierzchni 116,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł77 m² 8 699,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 2/1o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słowackiego

Wieliczka,małopolskie

1 099 000 zł78 m² 14 180,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pok. 77,50 m 2 w centrum Wieliczki! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania nowocześnie urządzone mieszkanie w samym centrum Wieliczki. Lokal jasny, przytulny, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

mieszkanie 120 m2 3 balkony Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc! bez prowizji! poziom 1 salon z aneksem kuchennym pokój 1 łazienka poziom 2 pokój 2 z balkonem pokój 3 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł117 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości. Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 7/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł117 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Wieliczce Termin realizacji: i kw 2024 Jedno mieszkanie podwójny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

650 010 zł69 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 68.89 m2 z balkonem (3.35 m2). komunikacja, łazienka, pokój z aneksem kuch, 2x pokój, balkon opis inwestycji Aleja Zbożowa Etap 7b1 to budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

799 900 zł117 m² 6 848,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% pcc 0% 120m | okazja inwestycyjna | lub mieszkanie dla dużej rodziny tylko 6850 pln/m2 wysoka stopa zwrotu Okazja inwestycyjna możliwość dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Wieliczce Termin realizacji: i kw 2024 3 pokoje z ogródkiem: *.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij