dowolna

Nieruchomości Wieliczka - Oferty sprzedaży nieruchomości

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Wieliczce Termin realizacji: i kw 2024 3 pokoje z ogródkiem: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł77 m² 8 699,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 21/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

685 000 zł58 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wieliczka - gotowe mieszkanie Z dużym ogrodem do własnej aranżacji W zielonej I spokojnej okolicy! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe, przygotowane do wykończenia, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł77 m² 8 699,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 13/1o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

829 000 zł116 m² 7 139,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

|R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Raciborsku, niedaleko Wieliczki. Na rysunku oznaczony literą "h". Lokalizacja: dom zlokalizowany jest w Raciborsku 6km od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Do sprzedaży mieszkania 126 m2 w stanie deweloperskim w Wieliczce na kameralnym osiedlu domków. 10 minut do przystanku mpk, 20 minut do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł77 m² 8 699,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 17/1o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

335 000 zł42 m² 8 068,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

DO sprzedania: dwupokojowy lokal gotowy przy ul. Kościuszki w Wieliczce Lokal, położony jest na III piętrze w budynku z cichobieżną windą. Podstawowe informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł117 m² 7 256,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Do sprzedaży mieszkania 76,9 m2 w stanie deweloperskim w Wieliczce na kameralnym osiedlu domków. 10 minut do przystanku mpk, 20 minut do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł117 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 17/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł117 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 6/2 o powierzchni 116,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

875 000 zł2 000 m² 438 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana o pow. 20 ar , mieszczącą się w Wieliczce. Szerokość 30m , długość 75m , przy asfaltowej drodze gminnej. Media : prąd i kanalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Janińska

Wieliczka,małopolskie

880 000 zł1 800 m² 488,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dzialka jest w ksztalcie Trapez prostokatnego o wymiarach 47x57m w tym bud.47x31x30m.Media w drodze.Cena do negocjaci.Od rynku w Wieliczce ok.300m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Do sprzedaży mieszkania 76,9 m2 w stanie deweloperskim w Wieliczce na kameralnym osiedlu domków. 10 minut do przystanku mpk, 20 minut do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie - Wieliczka lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, kameralna część Wieliczki zapewnia ciszę i spokój. Do przystanku mpk 700 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

650 010 zł69 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 68.89 m2 z balkonem (3.35 m2). komunikacja, łazienka, pokój z aneksem kuch, 2x pokój, balkon opis inwestycji Aleja Zbożowa Etap 7b1 to budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł117 m² 7 268,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | bez dodatkowych opłat | miejsce postojowe zewnętrzne W cenie Oferujemy do zakupu mieszkanie dwupoziomowe (2.2) o powierzchni użytkowej 116,80 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

720 000 zł125 m² 5 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nieruchomości położonej w Małej Wsi pod numerem 287 Nieruchomość stanowi działkę o pow. 601 m2 zabudowaną domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł77 m² 8 699,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 6/1o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

424 500 zł58 m² 7 318,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | bez dodatkowych opłat | Oferujemy do zakupu mieszkanie dwupoziomowe (116,80 m2) z możliwością podziału na 2 mieszkania zlokalizowane w Wieliczce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | bez dodatkowych opłat | miejsce postojowe zewnętrzne W cenie Oferujemy do zakupu mieszkanie 4 pokojowe na parterze z ogródkiem ok. 38 m2 (4.1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Wieliczka,małopolskie

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Modrzewiowej 59e w Wieliczce. Nieruchomość: na powierzchnię całkowitą 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio bez pcc i prowizji. Lokal znajduje się na najwyższym 4 piętrze z pięknym panoramicznym widokiem na Kraków i Wieliczkę. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Proponujemy Państwu dwupoziomowy apartament w zabudowie bliźniaczej ( łacznie 4 mieszkania ) w pięknej, cichej i zielonej okolicy w podwielickich Grabówkach. Cała inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyszkowicka

Wieliczka,małopolskie

899 000 zł118 m² 7 651,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie (piętro plus poddasze) pięciopokojowe z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym przy ul. Krzyszkowickiej 7V.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

699 950 zł56 m² 12 508 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Wieliczce, ul. Długa (czarnochowice). Mieszkanie posiada 55.96 m2 na które składają się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 230 000 zł250 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Więcej informacji martalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli szukasz dużego domu, w doskonałej lokalizacji w Wieliczce, to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Wieliczka,małopolskie

417 000 zł46 m² 8 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowym budynku na ulicy Edwarda Dembowskiego w Wieliczce.Nieruchomość składa się z 2 osobnych pokoi,osobnej kuchni,łazienki oraz hollu.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł117 m² 7 268,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Okazja Inwestycyjna bezpośrednio od dewelopera 120m2 do podziału na dwa mieszkania na najem Prowizja 0% pcc 0% mieszkanie piętro I 2 pokoje salon z aneksem kuchennym pokój 1 łazienka balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

985 000 zł84 m² 11 771 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, wykończony z dbałością o najmniejsze szczegóły apartament znajdujący się na pograniczu Krakowa i Wieliczki będący częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł117 m² 7 268,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

mieszkanie 116,8 m2 3 balkony miejsce postojowe w cenie Zakup bezpośrednio od dewelopera. bez pcc! bez prowizji! poziom 1 salon z aneksem kuchennym pokój 1 łazienka poziom 2 pokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

76,9 m2 możliwość wydzielenia 4 pokoi ogródek 30m2 miejsce postojowe w cenie! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji bez pcc - salon z aneksem kuchennym - pokój 1 - pokój 2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł77 m² 8 699,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 2/1o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł117 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 15/2 o powierzchni 116,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł117 m² 7 268,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

mieszkanie 116,8 m2 3 balkony miejsce postojowe w cenie Zakup bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% pcc 0% poziom I salon z aneksem kuchennym pokój łazienka poziom II pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

909 000 zł107 m² 8 495,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta tylko U nas Na sprzedaż 5-pok. dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość Dom wchodzi w skład kameralnego osiedla oddanego do użytku w 2018 roku. Nowoczesny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

389 050 zł1 255 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje ładną działkę budowlaną o pow. 1255 m2 znajdującą się w Rożnowej (na granicy z Wieliczką). Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

444 488 zł51 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe, 3 pokojowe mieszknie na parterze z balkonem. Ekspozycja południowo-zachodnia. Bliskość terenów zielonych niedaleko od dworca kolejowego- do centrum Krakowa można dostać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł110 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom znajdujący się w powiecie wielickim, w gminie Biskupice. Wieliczka 5 min. - kraków 15 min. Przestronna 24 arowa działka z kawałkiem własnego lasu. Budynek wykonany w technologi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

750 000 zł67 m² 11 266,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem W wieliczce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne i komfortowo urządzone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,57 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł117 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości. Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 7/2.