dowolna

Mieszkania Wieliczka – oferty mieszkań w Małopolsce

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Rynek pierwotny

837 549 zł96,27 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 3 pokojowe, 58,5m mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Wieliczce! lokalizacja: mieszkanie mieści się na spokojnym i zamkniętym osiedlu Zbożowa w Wieliczce. Brama otwierana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

889 302 zł86,34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wygodne, 4 pokojowe mieszkanie (rynek pierwotny), położone na ulicy Dębowej w Wieliczce. Dodatkowy komfort zapewniają aż 3 oddzielne sypialnie. Zakończenie inwestycji planowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

887 139 zł84,98 m² 10 439,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cztero-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,98 m2 w świetnej cenie. 0% Wynagrodzenia dla biura!brak pcc! Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim Inwestycja: przedstawiam inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

566 000 zł40 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 1 piętrze w inwestycji Wieliczka Park , ul. Długa. Cena mieszkania: 566 000 zł Idealne do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,50 m² 10 601,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 56,34 m2 znajdujące się w Wieliczce przy ul. Jaworowej. - nowoczesne osiedle - 5-letnia rękojmia dewelopera - do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł101 m² 6 881 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

DO sprzedania: sześciopokojowe na ul. Piłsudskiego w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z 2026. Podstawowe informacje: - powierzchnia mieszkania: 101 mkw.; -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

590 000 zł65,78 m² 8 969,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł42,45 m² 14 346,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji od strony Kupującej Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone na ul. Bolesława Chrobrego w Wieliczce (królewskie Tarasy - Murapol) Mieszkanie Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 611 zł48,80 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Pasternik

Wieliczka,małopolskie

639 000 zł59,11 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wieliczka/pasternik/59,11m2/3 pokoje/balkon. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku przy ulicy Pasternik w Wieliczce. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł89 m² 13 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej przy ul. Sadowej 24 w Wieliczce 3 niezależne kawalerki przygotowane przez dewelopera, na.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł53 m² 10 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wieliczka os. Sienkiewicza - 3 pokoje / 53 m2 + Loggia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego przestronnego 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m2, położonego na na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul. Bolesława Wstydliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korpala

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy bardzo jasne i komfortowe mieszkanie w Wieliczce. Lokalizacja - Wieliczka, ulica Korpala. Bardzo szybko dojedziemy z tej lokalizacji do miast takich jak: - kraków - Niepołomice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł66,25 m² 12 966,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 039 zł31,01 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja II etap inwestycji Osiedle Solne to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na granicy Krakowa i Wieliczki przy ul. Św. Barbary w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł50,32 m² 13 096,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Fenig Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,32 m , zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

698 930 zł66,25 m² 10 549,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc lokalizacja: osiedle jest zlokalizowane na granicy Krakowa i Wieliczki wśród zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł80,82 m² 9 502,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na granicy Krakowa i Wieliczki Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł113 m² 6 716,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 113m2 z ogródkiem w Wieliczce! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w spokojnej i cichej części Wieliczki, więc dostają Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł61,41 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc. Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego dwupoziomowego mieszkania z ogródkiem 74m2, tarasem i balkonem oraz dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł40,03 m² 15 913,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjne, wykończone mieszkanie w Wieliczce na Osiedlu Solnym, od strony Krakowa, przy ul Świętej Barbary 16f. Mieszkanie Nowe mieszkanie o powierzchni 40,03.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 000 zł41,31 m² 13 096 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 41,31m zlokalizowane parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 000 zł54,91 m² 11 254,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Wieliczce z ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się mieszkania na parterze o powierzchni 54,91m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

1 045 000 zł79,62 m² 13 124,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Brak prowizji od kupującego! Komfortowe mieszkanie z ogródkiem Wieliczka, ul. Sadowa Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł54,24 m² 12 057,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o metrażu 54 m2 w inwestycji zlokalizowanej w Wieliczce - inwestycja Osiedle Solne etap 2 wybudowana przez znanego dewelopera kg Group. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 36 m2, w Wieliczce, nowe osiedle, balkon Mam przyjemność przedstawić ofertę wynajmu. mieszkania, położonego w cichej zielonej okolicy Wieliczki. Dostępność komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 152 zł48,80 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

705 024 zł65,28 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem 6,5 m Wieliczka (blisko A4 i obwodnicy) Cena: 705 024 zł | Metraż: 65,28 m | Pokoje: 3 | Piętro: 1 | Odbiór: i kw. 2026 | Winda: tak | Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47 m² 12 106,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wieliczka ul. Sienkiewicza - 47m2 / 2 pokoje + balkon +piwnica Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone w Wieliczce przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł35,41 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 35,41m zlokalizowane czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz mieszkania wygodnego do życia? Ta propozycja, to około 52m2, dwa pokoje: wygodne, przemyślanie urządzone i gotowe do wejścia. Z dodatkowymi powierzchniami: poddaszem i piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł62,30 m² 13 146,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Okazja! tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, ul. Karola Szymanowskiego, aleja Parkowa, wieliczka w pobliżu Solnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Deskura

Wieliczka,małopolskie

1 100 000 zł86,30 m² 12 746,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: murowany, nowe budownictwo, zabudowa szeregowa nowy; standard mieszkania: do wprowadzenia; dodatkowo: balkon, miejsce postojowe; w pobliżu: sklepy, usługi, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł57,25 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 57,25m zlokalizowane parterze z ogródkiem 130m2 w budynku 58. - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37 m² 22 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- wieliczka Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł33 m² 15 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł98,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wieliczka - mieszkanie dwupoziomowe w nowym budynku wielorodzinnym. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się w cichej i urokliwej okolicy blisko lasku, na III piętrze w trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

890 435 zł86,45 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie z tarasem w nowej inwestycji w zielonej okolicy na obrzeżach Krakowa. I pcc! Wyjątkowe miejsce na obrzeżach Krakowa, łączące komfort.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij