dowolna

Mieszkania Wieliczka – oferty mieszkań w Małopolsce

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

795 000 zł64,97 m² 12 236,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Proponujemy Państwu do zakupu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,97 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł53,88 m² 13 455,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m , zlokalizowane w Wieliczce "grabówki" na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Panorama Krakowa. Lokal znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 000 zł60,10 m² 14 243 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje/balkon/pasternik/wieliczka/2023 Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w Wieliczce przy ulicy Pasternik. W skład lokalu wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

876 015 zł85,05 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Wieliczka (blisko A4 i obwodnicy) Cena: 876 015 zł | Powierzchnia: 85,05 m | Pokoje: 4 | Piętro: 3 | Odbiór: i kw. 2026 | Winda: tak | Cena/m :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne pod stabilny najem, dobrze skomunikowane: autobus, kolej ska, a4, zakopianka - Kraków Opatkowice bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł101,28 m² 9 379,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

To propozycja dla osób, które chcą wyjść z mieszkania w bloku, ale nie potrzebują dużego, wolnostojącego domu z wysokimi kosztami utrzymania. Tu masz własną przestrzeń, własny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Wieliczka,małopolskie

535 000 zł39,32 m² 13 606,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,32 m, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Osiedle Solne w Wieliczce. Planowany termin oddania inwestycji to IV kwartał 2026 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł116,80 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu kameralną inwestycję na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Na inwestycji trwają ostatnie prace, spodziewamy się, że niedługo mieszkania będą miały pozwolenie na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne nowoczesne mieszkanie blisko wieliczki Bez podatku 2 % pcc Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wieliczki, w pobliżu centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 000 zł49,94 m² 12 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 993 zł66,31 m² 10 255,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis: inwestycja zlokalizowana w Czarnochowicach przy ul. Dębowej to kameralne osiedle składające się z czterech nowoczesnych budynków mieszkalnych, zaprojektowanych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł98,80 m² 9 362,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe na sprzedaż o powierzchni 98,8m z tarasem. Lokalizacja Doskonała lokalizacja nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy, w pobliżu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł39,50 m² 15 139,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 39,5 m czeka na nowych właścicieli. przestronny, słoneczny salon z aneksem kuchennym serce domu z niesamowitym widokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł76,90 m² 11 053,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 4 P okojowe Z ogródkiem! podgórska park! wieliczka! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Podgórskiej w Wieliczce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 880 zł60,88 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 000 zł38,56 m² 12 993 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,56m zlokalizowane parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł116,80 m² 12 833,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 038 zł65,51 m² 9 800,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 66 m2 z balkonami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

739 000 zł81,36 m² 9 083,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym poddaszem, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu zabudowy szeregowej, w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do Krakowa! Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 274 zł53,99 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł56,87 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,44m zlokalizowane IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 400 zł65,51 m² 10 294,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 65,51 m 2 z balkonami i miejscem postojowym! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 510 zł86,58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł50 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne wykończone mieszkanie o powierzchni 49,63 m , zlokalizowane w Wieliczce przy ul. Chrobrego. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł45,41 m² 12 530,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,41 m2, położone w nowoczesnym bloku przy ulicy Różanej w Wieliczce. Oferta wyłącznie w biurze danax Jesteśmy w posiadaniu.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł64 m² 12 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie ul. Zielna, rejon Wieliczka Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,0 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł56,87 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

729 080 zł66,28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie z przestronnym balkonem w nowej inwestycji w zielonej okolicy. I pcc! Wyjątkowe miejsce na obrzeżach Krakowa, łączące komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł48,78 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - dwupokojowe mieszkanie o metrażu 48,78m zlokalizowane parterze z ogródkiem 58m2 w budynku 58. - w cenie 588 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł105,71 m² 7 662,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Wieliczce 5 pok. Termin zakończenia: IV kwartał 2025 N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się dwupoziomowe mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 000 zł42,31 m² 12 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Bez podatku pcc (oszczędzasz ok. 10 000 zł) Bez prowizji 15 minut do Krakowa Idealne na start lub pod wynajem Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł80,82 m² 8 909 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 80,82m zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Władysława Jagiełły 8 w Wieliczce, z balkonem, windą i szybkim dojazdem do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

466 364 zł37,61 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaży mieszkanie w kameralnym, nowo wybudowanym bloku 4 piętrowym w okolicach ulicy Wygoda. Atuty. nowe kameralne osiedle stan deweloperski, możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz 2% podatku pcc! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m w kameralnej inwestycji Dębowa 51, zlokalizowanej na pograniczu Wieliczka i Kraków. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,54 m² 10 232,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Wieliczka ul. Magnoliowa Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na kameralnym zamkniętym osiedlu zabudowy jednorodzinnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł156,39 m² 5 882,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość na obrzeżach Wieliczki. Oferowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 144 m to dwukondygnacyjny lokal, który z powodzeniem spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

734 440 zł118,99 m² 6 172,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokojowe mieszkanie 105 m 2 z dużym tarasem! N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 5 pokojowe , przestronne mieszkania dwukondygnacyjne o powierzchni 105 m 2 - piętro.