dowolna

Nieruchomości Wieliczka - Oferty sprzedaży nieruchomości

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowiec inwestycyjny W wieliczce Inwestycja o wysokiej rentowności | Budynek handlowo-usługowy z funkcją najmu | Prestiżowa lokalizacja | Niskie koszty utrzymania Przedstawiamy unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 200 m² 237,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom położony na działce 15,14 arów w miejscowości Wieliczka. Dom w zabudowie bliźniaczej, pierwsza kondygnacja została przystosowana pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł220 m² 9 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 220 m wraz z dodatkowym mieszkaniem dla drugiej rodziny lub pod wynajem, położony na dużej, zagospodarowanej działce 1800 m (18 ar).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

500 375 zł40,03 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 510 zł86,58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Wieliczce w otoczeniu zieleni Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Miejsce postojowe zewnętrzne w cenie mieszkania! Kameralna inwestycja - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78,87 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,87 m , położone w Wieliczce przy ul. Różanej 54b. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł163,77 m² 7 205,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 233 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej części Chorągwicy obok Wieliczki na wzgórzu, z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki. To idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 564 zł65,33 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostań pierwszym właścicielem! Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na ulicy Dębowej w Wieliczce. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 65,33 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł101,99 m² 10 775,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, w których po prostu chce się mieszkać. Cisza, przestrzeń, komfort i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki bez kompromisów. Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł130,97 m² 15 156,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:857 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni użytkowej 130,97 m (mieszkalna 105,06 m ), zlokalizowany w Wieliczce na cichym osiedlu Ogrodowym przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 010 m² 272,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w malowniczych, podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 10 ar. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Podstolice,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wieliczce. Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6,5 ar położoną w miejscowości wieliczka, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,90 m² 9 619,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: dom wolnostojący, murowany w dobrym stanie; standard mieszkania: do remontu; dodatkowo: działka, piwnica; w pobliżu: apteki, banki, basen, fitness, park,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł158 m² 6 006,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronna nieruchomość wraz z ogródkiem, garażem i przynależnym miejscem postojowym w Wieliczce. Mieszkanie usytuowany jest na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140,14 m² 6 778,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w budynku w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom, w którym znajduje się mieszkanie, w 2013 roku przeszedł remont oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 535 m² 306,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Przebieczany / granica z Sułkowem (blisko Wieliczki) Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Przebieczanach, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 375 zł40,03 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł33 m² 14 060,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

73 250 zł3 200 m² 22,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Teresy Fetner, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt: kr1s/gup/126/2024 ogłasza pisemny konkurs ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł54,85 m² 12 743,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Inwestycją zlokalizowaną w centrum Wieliczki przy ul. Szpitalnej. Oferujemy nowoczesne lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł108,32 m² 10 145,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją zlokalizowaną w centrum Wieliczki przy ul. Szpitalnej. Oferujemy nowoczesne lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł54,85 m² 12 014,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Inwestycją zlokalizowaną w centrum Wieliczki przy ul. Szpitalnej Oferujemy nowoczesne lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł60 m² 12 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, 60-metrowe mieszkanie (4 pokoje) położone na parterze popularnego osiedla Królewskie Tarasy w Wieliczce nowoczesnego, samowystarczalnego i cenionego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Krzyszkowice,Wieliczka

559 000 zł43 m² 13 122,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne,kompaktowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku mieszkalnym z windą w miejscowości Wieliczka na osiedlu Królewskie Tarasy. 2 pokoje, aneks kuchenny, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyszkowice,Wieliczka

575 000 zł47 m² 12 362,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

959 000 zł153 m² 6 267,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Nowy dom z garażem i dużym ogrodem, 5 pokoi N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

300 000 zł868 m² 345,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane - Szczygłów, gm. Biskupice (pow. wielicki) Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Szczygłów, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

1 099 000 zł87 m² 12 670 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wieliczka / ul. Sadowa / 4 pokoje / dwupoziomowe / taras / ogródek Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,74 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Wieliczka

990 000 zł146 m² 6 798,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1784

[sprzedane] Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w samym sercu Wieliczki. Budynek został wzniesiony tuż przed 1784 rokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

685 000 zł64 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

*rezerwacja* Na sprzedaż: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w gm. Niepołomice Powierzchnia: 64,47 m Piętro: 1 (z 2) Rok budowy: 2015 Cena: 685 000 zł Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców Wielickich

Zdrojowe,Wieliczka

759 000 zł52 m² 14 529,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnie zaaranżowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 52 m2, zlokalizowanego w Wieliczce przy ul. Strzelców Wielickich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

772 800 zł232 m² 3 332,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Ogłoszenie o sprzedaży zabudowanej nieruchomości w Wieliczce Syndyk Masy Upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Wieliczka, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyszkowice,Wieliczka

539 000 zł39 m² 13 920,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jasna

Zdrojowe,Wieliczka

1 390 000 zł174 m² 7 988,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Idealne pod inwestycję lub działalność usługową: edukacja, medycyna, biura, handel, gastronomia. Lokal usługowy 173,80 m + ogródek 50 m | Najemca | roi ~8,5% | Wieliczka, ul. Jasna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 579 000 zł155 m² 10 187,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Sprzedam dom znajdujący się na granicy Krakowa z Wieliczką o pow. użytkowej 118 metrów kw. ( po podłodze 155 metrów). Dom zlokalizowany jest na zamkniętym osiedlu Magnoliowa Twin. Dom.