dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wieliczka

361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

361 ogłoszeń

849 000 zł73 m² 11 630,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie z poddaszem | Wieliczka, ul. Zbożowa | 73 m + 24 m | parking Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Słowackiego

Wieliczka,małopolskie

38,19 zł/m²144 m² 5 499 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy w centrum Wieliczki ul. Słowackiego - można wynająć jako mieszkanie oraz połączyć z prowadzeniem działalności. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Wieliczka, ul. Bajeczna Opis nieruchomości: na wynajem dostępne jest wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł76,74 m² 10 802,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Nowoczesny 4-pokojowy apartament z Widokowym Balkonem na zieleń i stryszkiem - Wieliczka, bogucka 10 Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę mieszkania z atutami domu? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł105,71 m² 7 558,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi | 105,71 m | balkon | miejsce postojowe | nowe osiedle Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,71 m z balkonem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

980 000 zł1 229 m² 797,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecamy działkę o pow. 12,29a, położoną w Wieliczce. Kształt zbliżony do trójkąta o wymiarach ok 35m x 58m x 70m. Teren delikatnie nachylony w kierunku południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

819 090 zł86,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Wieliczce w otoczeniu zieleni Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Kameralna inwestycja - tylko 40 mieszkań Taras 20m2 Garaż indywidualny w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66,39 m² 10 242,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Okazja! 4 osobne pokoje z dwoma balkonami w Wieliczce | 66 m2 lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Wieliczce przy ulicy Wincentego Pola 12, co stanowi doskonały punkt dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

180,56 zł/m²36 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy lub biurowy w Centrum Wieliczki: lokal: - 36 m na parterze z łazienką - otwarta przestrzeń - klimatyzacja, rekuperacja, wentylacja mechaniczna -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z kameralną inwestycją z 2021 w Wieliczce położoną na zielonym wzgórzu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się bezpośrednio przy administracyjnej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 000 zł31,80 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

590 000 zł65,78 m² 8 969,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²65 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale handlowo - usługowe lub biurowe dostępne lokale: - parter - 125 m2, - i piętro 125 m2, 65 m2, - II piętro - 125 m2 Istnieje możliwość wynajęcia całego piętra (190 m) jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na granicy Krakowa i Wieliczki Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł6 000 m² 683,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania rewelacyjna działka inwestycyjna w Wieliczce, rejon Bogucic. Nieruchomość o powierzchni około 60 a i szerokości 42 m. Teren lekko nachylony, z dostępem do dogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 600 000 zł480 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwej 22 arowej zagospodarowanej działce. Nieruchomość jest położona w miejscowości Rożnowa, 3.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł77,95 m² 11 853,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zamieszkania W rodzinnej okolicy. Bezpieczne, zamknięte osiedle przy ulicy sadowej W wieliczce. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,60 m² 10 940,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie 77,6 m 2 w Wieliczce z pięknym widokiem. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 77,6 m , zlokalizowane w Wieliczce -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 000 zł76,55 m² 11 992 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 075 zł62,99 m² 11 510,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (63 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

494 000 zł49,49 m² 9 981,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 49,49 m | I piętro | balkon | Śledziejowice (wieliczka) IV etap inwestycji Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,49 m z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł101,28 m² 9 379,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

To propozycja dla osób, które chcą wyjść z mieszkania w bloku, ale nie potrzebują dużego, wolnostojącego domu z wysokimi kosztami utrzymania. Tu masz własną przestrzeń, własny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł53,17 m² 12 883 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,17m zlokalizowane parterze z ogródkiem 183m2 w budynku 58. - w cenie 685 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 090 zł86,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,22 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Goliana

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

W pobliżu: apteki, banki, bankomat, dworzec pkp, fitness, kopalnia Soli, kościół, muzeum Żup Krakowskich, ośrodek zdrowia, park, plac targowy, poczta, restauracje, sklepy, szkoła, tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Modrzewiowa

Wieliczka,małopolskie

2 100 000 zł294,60 m² 7 128,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: klimatyzacja, ogród zimowy, ogród, podwójny garaż, strych, teren ogrodzony, brama na pilota; w pobliżu: las, sklepy; rozkład: korzystny układ, słoneczne; standard mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 000 zł55,66 m² 12 594 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 550 zł89,70 m² 9 025,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zieleń cisza spokój bezpieczeństwo Mieszkanie: - komfortowe - przestronne - z tarasem i balkonem - ustawne Inwestycja: - wysoki standard budynku - osiedle ogrodzone - bezpieczeństwo - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 868 m² 313,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na działkę z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą, bliźniaczą i szeregową. nr działki 449/2, obręb 0002 pow. 2 868.55 m2 szerokość ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł775,20 m² 4 450,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Wieliczka - nieruchomość Z ogromnym potencjałem - dom, willa, siedziba firmy, piękny ogród lokalizacja: wieliczki nie trzeba nikomu przedstawiać, jest częścią aglomeracji krakowskiej, ale przede.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 176 zł96,27 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 58m2 zlokalizowanego w inwestycji Vielitech Apartamenty Wielickie przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł4 200 m² 642,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana przy ul. Magnoliowej w Wieliczce.Według aktualnego planu zagosppodarowania położona jest w terenach oznaczonych jako MN2. Podstawowym przeznaczeniem terenów mn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł34,16 m² 13 085 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokale Wieliczka : - o różnym przeznaczeniu, - do własnej aranżacji, - możliwość postawienia ścianek, - jasne i przestronne pomieszczenia - wykończone ( płytki na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,41 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wieliczka - ul. Krzyszkowicka - nowa inwestycja - 3 pokoje - parter Z ogródkiem - balkon - miejsce postojowe!oferta bez prowizji! Do zaoferowania mamy mieszkania zlokalizowane w Wieliczce przy.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł93,97 m² 8 619,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Eng below Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka, ul. Różana 28 Nowoczesne osiedle w doskonałej lokalizacji tylko 15 minut do centrum Krakowa Różana 28 to nowoczesne, zamknięte i kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł150 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pl/ua Na wynajem wyjątkowy dom w Wieliczce, 15 minut od centrum Krakowa. Dostępny od 24.04.2026r. Powierzchnia domu: 150 m , działka: 5 arów. Dom składa się z 4 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł47,10 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł57,25 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieliczka,małopolskie

649 000 zł35,67 m² 18 194,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,67 m2 położone w Wieliczce, przy ul. Jasnej, w inwestycji Osiedle Klasno. Nieruchomość usytuowana jest na.